Przygotowujesz imprezę na 18 urodziny? Zdecyduj się na wynajęcie sali

Sprawdź informacje o lokalu na 18 w Krakowie.

Często w przypadku imienin, niektórych rocznic czy urodzin nie planujemy żadnych zabaw z przyjaciółmi oraz krewnymi, uważając, iż nie jest to niezbędne. Jednakże są takie „kamienie milowe” życia, których właściwe świętowanie jest praktycznie obowiązkowe, a pierwszym z nich jest bezspornie ukończenie 18 lat życia, innymi słowy – “osiemnastka”.

Zaplanować obiad w domu czy wynająć lokal na osiemnaste urodziny?

Wraz z ukończeniem osiemnastu lat następuje dużo zmian w życiu młodego człowieka. Może on w świetle prawa brać udział w wyborach powszechnych, pić i kupować alkohol, zaczyna płacić podatki oraz pełnić funkcje w instytucjach państwowych i publicznych. Jednakże zbliżając się do 18 lat rzadko myśli się o tak odpowiedzialnych tematach – dla młodych najistotniejsza jest sposobność urządzenia jedynej w swoim rodzaju imprezy z przyjaciółmi. Alternatywą jest w zasadzie kolejna „domówka”, jednak czy zabawa w domu będzie się jakoś wyróżniać na tle innych? Rzecz jasna, że nie będzie. Więc lepszą drogą jest zamówienie lokalu na osiemnastkę. Na ogół grupa znajomych decyduje się wyprawić wspólne przyjęcie urodzinowe, co wymaga znalezienia odpowiednio przestronnego lokalu, ale przy tym umożliwia ograniczyć jednostkowe koszty. Szukając miejsca na przyjęcie urodzinowe skup się na salach oferujących dużą salę taneczną (trudno bowiem jest wyobrazić sobie urodziny bez tańca), jak również na salach, które współpracują z doświadczoną firmą cateringową, która zapewni pyszne menu imprezowe. Chcesz się bawić na świeżym powietrzu? Wynajmij lokal na urodziny z opcją skorzystania z ogrodu – w ciepłe miesiące można rozstawić w nim przestronny namiot i wyprawić grill.

Sala na osiemnaste urodziny – wygląd pomieszczenia także jest istotny!

Nie ukrywajmy impreza z okazji osiemnastych urodzin to zabawa, na której młodzi ludzie nie wzbraniają się od alkoholu. Polecamy z tej przyczyny obligatoryjnie zatroszczyć się o to, żeby niepełnoletni, a przecież może ich być wiele pośród zaproszonych gości, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych napojów.

Odpowiedni wygląd sali też jest bardzo ważny, żeby uczestnicy całkowicie zanurzyli się w klimacie zabawy. Warto zatem postawić na salę na urodziny, która zatroszczy się o ozdobienie przestrzeni według wytycznych solenizanta, a także dobrze rozstawi stoliki z przekąskami i napojami.

Gdy już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” znakomicie sprawdzi się menu typu finger food, bazujące na małych przekąskach “jeden gryz”, które łatwo spożyć bez potrzeby siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dostosuje przekąski nie tylko do charakteru przyjęcia, ale także do finansów oraz budżetu klienta.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]