Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Jeśli chcesz zamówić pozycjonowanie stron internetowych Kraków, zajrzyj na seo4.net.

Powszechność internetu oraz łatwość użycia go do wyszukania potrzebnych usług i towarów spowodowała, iż każde przedsiębiorstwo chce obecnie zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo posiadanie strony firmowej nie zagwarantuje, że klienci nas znajdą – najważniejsza jest wszak widoczność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Wiele małych firm, które funkcjonują tylko w określonym województwie czy też nawet w jednej miejscowości, np. w Krakowie czy też w Szczecinie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – pokaż swoje usługi docelowym odbiorcom

Internauci szukając w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych lub usług korzystają zwykle z fraz lokalnych, to znaczy mających w składzie nazwę danej miejscowości, przykładowo “malarz kraków”, “sklep z elektroniką kraków” albo “cukiernia kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich przedsiębiorstw na przedstawienie swojej oferty ewentualnym odbiorcom, mieszkającym w konkretnej miejscowość. Usługa pozycjonowania dla firm regionalnych nie odbiega daleko od tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się tylko tym, że działania SEO ukierunkowane są na podwyższenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, miedzy innymi przez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF, stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu oraz zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży tworzenia stron internetowych i optymalizacji, pozycjonowania od ponad dekady. W trakcie tych lat gruntownie poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu miejscowym biznesom podnieść widoczność ich stron www i tym samym trafić do nowych klientów. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, rozbudowę contentu, a także optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a przy użyciu naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może monitorować w dowolnej chwili efekty pozycjonowania.

Nasza siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]