Szukasz sali weselnej? Postaw na kompleksową usługę

Tu uzyskasz więcej szczegółów o miejscu na wesele w Krakowie i okolicach.

Ceremonia ślubna i następujące po nim wesele to wydarzenie, o którym bliscy młodej pary i zaproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez wiele kolejnych miesięcy, a często wręcz lat. Jeśli państwo młodzi zdecydują się na wyprawienie przyjęcia dla ogromnej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest wybór najlepszej sali na wesele, w której goście spędzą ten specjalny wieczór w wygodnych warunkach.

Sala weselna – zwróć uwagę na jej pojemność oraz dystans od kościoła

Szukając sali na wesele narzeczeni powinna wziąć pod uwagę parę istotnych okoliczności. W pierwszej kolejności musi znać liczbę uczestników zabawy, by mieć pewność, iż w zarezerwowanym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć swoje miejsce ich przy stole, ale istotne jest także, aby mieli gdzie tańczyć. Prócz tego nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to jak daleko od miejsca ślubu znajduje się sala weselna i czy dojazd do niej będzie łatwy. Jeżeli na przyjęcie weselne poproszona jest rodzina i znajomi mieszkający w innym województwie, wypada szukać domu weselnego, w okolicy którego znajduje się rozbudowana baza noclegowa. Trzecim zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia weselnego, a więc wybranie menu, zamówienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej i udekorowanie sali . Te zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto szukać takich domów weselnych, które proponują wsparcie w obszarze wszechstronnej organizacji przyjęcia weselnego.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – sale weselne na ponad setkę gości

Narzeczeni z południa Polski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą zaplanować zabawę weselną w wyjątkowo malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach biesiady ślubne wyprawiane są od setek lat, a każde z nich zyskuje porywającą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi podjąć ponad stu osób. Wesele można wyprawić również w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez problemu ok. 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, że umiejscowiony jest tylko 12 km od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegów. Podróż orszaku weselnego z kościoła do Pałacu nie trwa zwykle dłużej aniżeli 40 minut.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]