Tworzenie sklepu WooCommerce – komu powierzyć to zadanie?

Szukasz więcej informacji o tworzeniu sklepu WooCommerce? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/.

Prowadzisz firmę i zamierzasz poszerzyć jej działania o sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, ale także jeśli nie masz żadnej strony www i zaczynasz od podstaw, sklep WooCommerce jest wyśmienitym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – plusy tej wtyczki

Ze względu na to, jak ogromną popularność zyskały strony tworzone z zastosowaniem WordPressa, łatwo zrozumieć fakt, że natychmiast pojawiła się wtyczka dająca możliwość na uruchomienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż tak nazywa się owa wtyczka, ma mnóstwo zalet. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się bez trudu spersonalizować z wykorzystaniem darmowych bądź płatnych motywów, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod różne wyszukiwarki, co powoduje, iż łatwiej jest zdobyć przyzwoite pozycje w SERP-ach, a tym samym szybciej dać się znaleźć szerszemu kręgowi odbiorców. Za sprawą użycia dedykowanych wtyczek poszerza się również ergonomia sklepu. Bez trudności można w nim uruchomić bramki płatności i zaoferować klientom przekazanie opłaty za towary między innymi przez Przelewy24.pl czy Transferuj.pl. WooCommerce umożliwia też analizę wyników sprzedaży (opracowanie rozmaitego typu statystyk) i podpięcie z systemami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – wyłącznie konieczne wtyczki

Tworzenie sklepu WooCommerce rekomendujemy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko przystosują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale również zatroszczą się o użycie tylko niezbędnych, wypróbowanych wtyczek, prawidłową semantykę kodu sklepu oraz jego ochronę przed cyberatakami. W ramach sklepu WooCommerce eksperci utworzą też blog, na którym łatwo można informować odbiorców o promocjach oraz nowościach albo publikować omówienia i różne porady dotyczące sprzedawanych w sklepie artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]