Wygodne, poręczne dania na przyjęcia – o cateringu kanapkowym

Szukasz szczegółowych informacji o finger food cateringu? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/.

Przygotowanie nawet ogromnego przyjęcia nie jest problematyczne, jeśli posiadamy pod dostatkiem wolnego czasu na zakupy niezbędnych produktów i napojów, jak również następnie własnoręczne przyrządzanie z nich pysznych przekąsek dla zaproszonych gości zabawy. Wprawdzie nie wszyscy mają taką swobodę, ale nie oznacza to też, że powinno się porzucić zamiar celebracji ważnego wydarzenia. W takim przypadku można zamówić usługę cateringu kanapkowego.

Przekąski cateringowe – pozwól gościom prowadzić luźną konwersację

Catering kanapkowy, określany także jako finger food catering, to oferta skierowana z reguły do klientów biznesowych, jednak decydują się na nią dość często także osoby prywatne i rozmaite stowarzyszenia planujące eleganckie bankiety. Polega ona na zaopatrzenie eventu w posiłki w wariancie finger food, to znaczy maleńkie przekąski, które da się zjeść bez siadania przy stoliku i bez konieczności użycia sztućców. Idealny finger food nie wymaga też użycia talerza – to dosłownie danie na “jeden kęs”. Finger food to z reguły tartoletki owocowe oraz warzywne, sandwicze albo koreczki. Ta wersja cateringu rewelacyjnie zdaje egzamin na eventach, gdzie organizatorom zależy na poznaniu się wszystkich zaproszonych gości. Umożliwia on prowadzenie swobodnych rozmów, a przy tym nie ogranicza interakcji wyłącznie do osób usadzonych przy konkretnym stoliku.

Catering z przekąskami – doskonała opcja dla wydarzeń organizowanych w małych salach

Zamówienie organizacji cateringu z przekąskami firmie zewnętrznej ma dużo zalet, które dostrzegą zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. Po pierwsze, dzięki niemu rozwiązuje się kwestia związany z ułożeniem stolików i stresu z usadzaniem gości bankietu. Zimne i ciepłe napoje oraz zakąski postawione są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy poczuje taką potrzebę. Jest to ogromnie przydatne głównie w mniejszych aulach, gdzie użycie właściwej liczby stolików byłoby trudne. Finger food catering w okamgnieniu sprawia też, iż event ma mniej poważny, luźniejszy klimat. Należy uwydatnić, iż menu z małych przekąsek jest przeważnie tańsze aniżeli ekskluzywne kolacje, a zarazem daje większą swobodę dobrania ich do tendencji żywieniowych uczestników bankietu. Co istotne, catering finger food nie potrzebuje dostępu do kuchni, a to często stanowiło poważną komplikację przy planowaniu spotkań firmowych.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]