Zabudowy samochodowe na zamówienie od polskiego producenta

Sektor transportu stale się rozwija, a to dzięki globalizacji, a także otwierania się kolejnych rynków na eksport oraz import. Z tej przyczyny wymaga też bardziej innowacyjnych rozwiązań, w głównej mierze tych koncentrujących się na usprawnieniu procesów przewozu dóbr. Założona w Polsce spółka Gniotpol Trailers, producent zabudów samochodowych, od trzech dekad wychodzi naprzeciw nieprzerwanie zmieniającemu się zapotrzebowaniu branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie –kubaturowe, solo oraz BDF

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest ekspertem w produkcji zabudów samochodowych. Spółka produkuje zestawy solo (na przykład z windą hydrauliczną upraszczającą załadunek), BDF (do transportu intermodalnego) oraz kubaturowe (przyczepy dwu- i jednoosiowe). To również producent przyczep i pozostałych rozwiązań projektowanych i wykonywanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym wojska, jak i oddziałów specjalnych. Do produkcji wykorzystywane są jedynie materiały wysokiej klasy, pochodzące od sprawdzonych dostawców. Doświadczenie pozyskane przez ostatnie trzy dekady umożliwia spółce Gniotpol Trailers konstruowanie innowacyjnych rozwiązań na najwyższym poziomie, czego dowodzi między innymi sukces chronionych patentem autorskich zestawów kubaturowych z linii 2504, powstałych do transportu szczególnie wymagających towarów.

Producent zabudów samochodowych – serwis na terenie krajów UE

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje również wszechstronne usługi serwisowe, zarówno w trybie stacjonarnym (we własnym warsztacie w Malni albo w paru punktach ASO), ale także mobilnym. W przypadku usługi mobilnej konieczne reperacje dokonywane są na terenie całej UE w terminie wyznaczonym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się też o komfort klientów, którzy wykonują serwis na własną rękę. Części zamienne do zabudów firmy są dostępne w każdej chwili, co zmniejsza czas wyczekiwania na ich otrzymanie do minimum, dzięki czemu zdecydowanie usprawnia to serwis zarówno niewielkich usterek, jak i przeprowadzenie większych napraw.

Fotografia dzięki uprzejmości gniotpol-trailers.com.